Grandstream GUV3000

1 140грн.
  • Модель: GUV3000
  • Наявність: На складі

Опис

  GUV3000 - це HD USB гарнітура, що забезпечує високу якість звуку, яку можна підключати до ноутбуків, комп'ютерів, IP телефонів та інших пристроїв. Вони ідеально підійдуть для тих, хто працює віддалено і робочих середовищ з високою зайнятістю, ця USB гарнітура обладнана мікрофоном з шумом придушення, завдяки чому знижується фоновий шум, для забезпечення чіткого аудіо HD якості. Модель GUV3000 комфортно носити протягом усього дня, вона має регульоване оголов'я та м'які амбушюри та пульт управління на дроті. Гарнітури серії GUV сумісні з будь-яким пристроєм, який має USB роз'єм, включаючи ноутбуки та IP телефони компанії Grandstream. Вони мають підтримку всіх основних сторонніх комунікаційних платформ, додатків та софтфонів, а також IPVideoTalk Meetings від компанії Grandstream та програми Wave. Завдяки кришталево чистому звуку, зручності та широкій сумісності, гарнітури серії GUV стануть ідеальним вибором для віддалених працівників, центрів обробки викликів, секретарів приймальних, відділів продажів та ін.

 

Особливості

  • Якісний HD-звук
  • Технологія шумоподавлення для мінімізації фонового шуму
  • Завдяки підтримці USB 2.0, гарнітури GUV3000 та GUV3005 підтримуються на будь-якому пристрої з USB-сумісністю, включаючи ноутбуки, настільні комп'ютери та IP-телефони Grandstream (IP-телефони серії GRP, IP-відеотелефони серії GXV та невдовзі IP-телефони)
  • Можливість регулювання навушників, що забезпечує комфорт протягом дня
  • Вбудований регулятор забезпечує швидке та просте керування гучністю та відключенням звуку
  • Сумісність з усіма основними сторонніми комунікаційними платформами, додатками та софтфонами, а також із додатком IPVideoTalk Meetings та GSWave від Grandstream.


Характеристики

Модель:

GUV3000

Аудіосигнал:

моно

Тип кріплення:

заголовок

Тип підключення:

дротовий

Інтерфейс підключення:

USB-A

Діапазон частот:

20. . . 20000 Гц

Чутливість:

95 дБ

Імпеданс:

150 Ом

Конструкція мікрофона:

поворотний

Матеріал корпусу:

пластик

Довжина кабелю:

2 м

Колір:

чорний

Вага:

125 г

Відгуки (0)

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду